Ostatní

masírování

Dopřejte svému tělu i duši dokonalou relaxaci

Většina z nás je neustále v jednom kole. Osm hodin pět dní v týdnu strávíme v práci a řada povinností na nás čeká i doma. Proto potřebujeme adekvátní dobu a také kvalitní způsob odpočinku.

U zubaře

Zdravé a krásné zuby? Proměňte svůj sen v realitu

Nejste spokojeni se stavem svých zubů? Nebo jste o nějaké přišli? Nechte si vyrobit implantát. Na pohled bude k nerozeznání od zubu skutečného.

U zubaře

K zubaři s dobrou náladou? Jde to!

Návštěva zubního lékaře, byť nutná, určitě nepatří k nejoblíbenějším. Přitom současná medicína dokáže veškeré zákroky provádět bezbolestně a rychle. A když ještě máme štěstí na příjemného lékaře, můžeme se na preventivní prohlídku chrupu, s trochou nadsázky, skoro těšit. K takovým patří i MUDr. Jakub Smrček a jeho tým.

Pleť muže

I muži by se měli starat o pleť

Zhruba do dvacátého roku se člověk o svou pleť nemusí nijak příliš starat. Vypadá svěže dokonce i po probdělé noci, vrásky se objevují zřídkakdy a z nedokonalostí lze jmenovat maximálně akné. Po dvacítce už problémy přibývají. Nehezké červené skvrny, ošklivé černé tečky, rýhy a ztmavlá místa. Netrápí přitom pouze ženy, nýbrž také muže.

Zdravá výživa

Vyvážená strava? Mnohdy stačí opravdu málo!

Zdravé stravování je v poslední době žhavé téma, které nenechá nikoho chladným. Zatímco někdo se o složení svého jídelníčku zajímá, mnoho lidí důležitost vyvážené stravy stále podceňuje. Přitom mnohdy stačí alespoň malá změna, která přinese mnoho užitku! Dbejte na to, co jíte Nedostatek důležitých živin může trápit každého, nejen vegetariány nebo vegany, jak se lidé,…

Zdravotní obuv

Zdravotní obuv pomůže od řady zdravotních potíží

Je nám všem jistě známo, že bychom měli nosit pohodlnou, anatomicky tvarovanou obuv, ve které se budeme cítit jako v bavlnce. Pod vlivem módního diktátu ale trápíme nohy v nepohodlných botách, které ovšem vypadají velice trendy. Neuvědomujeme si však, že si tímto přístupem zaděláváme na řadu zdravotních problémů.

totální endoprotéza kyčle

Verdikt zní: totální endoprotéza kyčle! Co váš čeká?

Žádný z konzervativních způsobů léčby nezabral. Váš kyčelní kloub je v jednom ohni, neustále bolí a normální chůze je vaše největší přání. Váš lékař proto přistoupil k radikálnímu řešení. Jeho doporučení zní: totální endoprotéza kyčle. Jak se na tuto operaci připravit? Co váš čeká a jak to vše zvládnout v co největší pohodě?

Zdravotní SANTÉ

Ve zdravotní obuvi Santé vás nohy bolet nebudou

Teenageři se zaměřují především na módní trendy, a proto jim většinou nezáleží na tom, zda je obuv vyhovující ze zdravotního hlediska. Postupem času se však nošení nekvalitní obuvi projeví problémy s chodidly. Pokud se už u vás přihlásily palčivé bolesti nohou, začněte situaci radikálně řešit a změňte botník od samotných základů.

Masáž

Ty nejlepší lehátka k rehabilitačním účelům

Masáž patří k velice oblíbené formě terapie, jež má významné rehabilitační účinky na organismus. Dokáže zregenerovat tělo po úrazu nebo operaci, zmírňuje bolesti, podporuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí. Proto je třeba dbát na správný výběr vhodného lehátka, které její účinky co nejvíce podpoří.

Červené krvinky

Vitamíny + další cenné látky pro vaše dítě v jednom balení

Ovoce jim moc nejede, zeleninu schovávají nebo v nestřežené chvíli vyhazují, vymlouvají se, že jim to prostě nechutná. Jenomže děti netuší, jak moc jsou pro ně vitamíny a minerální látky obsažené v ovoci a zelenině důležité. Jako rodič na to musíte dávat pozor. Cesta příkazů se nevyplácí, naopak cesta rozumného řešení v jednom balení ano. Dopřejte ji i…