Bolest v tříslech trápí docela hodně lídí a mohou mít docela hodně příčin. V samotném obsahu článku se dozvíte o bolestech v tříslech.

Bolest v tříslech příčiny

Bolest v tříslech může mít opravdu hodně příčin a někdy bývá docela těžké určit tu správnou příčinu a dle toho také zvolit správnou léčbu. Často se jedná o tříselnou kýlu. Ta se často může řešit pouze operací. Často jde také o úponové bolesti, zde není operace nutná a stačí rehabilitace a odpočinek. Úponové bolesti jsou často u sportovců (vzpomeňte si na třísla Jardy Jágra).

Bolest v tříslech u sportovců

Bolest v tříslech je u sportovců velmi časta a je způsobena hlavně špatným prováděním pohybů. Pokud běháte tak za vašemi bolestmi v tříslech mohou stát špatně vybrané běžecké boty. Běžecké boty je nejlepší vybírat v běžeckých speciálkách.

Bolest v tříslech vyšetření u lékaře

Pokud vás trápí bolest v tříslech tak by jste určitě měli co nejrychleji vyhledat svého obvodního lékaře. Váš obvodní lékař a vyšetří a určí diagnózu. Případně vás odešle za specialistou. Nespoléhejte tedy na informace z internetu a vyhledejte svého lékaře.