Jednou z nejčastějších příčin obav a návštěvy ambulance gynekologie je nepříjemný vaginální výtok, pocit pálení nebo svědění v intimní oblasti. Příčinou mohou být poměrně běžné a snadno léčitelné infekce a mykózy, nebo tyto příznaky mohou být následkem užívání antibiotik. Pro ženu však představují poměrně nelibou záležitost spojenou s několikadenní léčbou a hlavně omezením v aktivním životě.

Při jakýchkoli obtížích jistě vyhledejte odborného lékaře, nicméně k podpoře léčby a zejména jako velmi účinnou prevenci můžete využít i prostředek Vagilact. Zdravotnický prostředek obsahuje fytoestrogeny a lactobacily, které napomáhají udržet prostředí v hodnotách mírně kyselého pH 3,8 – 4,2. Toto vnitřní klima pak funguje jako účinný štít před vznikem a rozvojem mykóz i infekcí. Při užívání antibiotik, při koupání v chlorované vodě, v době přechodu, ale i při dlouhodobém stresu nebo nadměrné zátěži může snadno dojít k porušení rovnováhy a rozvoji nepříjemných obtíží.

Prevence a rychlá úleva

Vagilact vám pomůže jako prevence i úleva při projevech nepříjemných pocitů (svědění, pálení, pocity sucha) a zejména pak navrátí přirozenou mikroflóru

  • po užívání ATB

  • v období menopauzy

Prostředek obsahuje sójové isoflavonoidy, které mohou snižovat nežádoucí projevy menopauzy, ale i další tělu přirozené látky Lactobacillus Acidophilus a kyselinu mléčnou.

Vagilact

Vagilact

K moři bez obav

Nekažte si léto a nečekejte s úzkostmi, kdy se zase projeví trápení s nepříjemným pálením nebo svěděním. Nemusíte se celou dovolenou s obavou vyhýbat koupání. Jako účinnou prevenci si na cestu k moři zabalte Vagilact. Aplikace prostředku je velmi jednoduchá a vhodná pro každou ženu. Balení obsahuje 10 vaginálních tablet pro zavádění na noc. Velkou výhodou je jednoduché skladování, nemusíte jej uchovávat v lednici. Stačí z dosahu tepelného zdroje do teploty 25C. Vagilact vám přinese pocit větší jistoty a dlouhodobého komfortu bez gynekologických obtíží.