Pokud chcete udržet mladistvý vzhled, odstranit z pleti nevzhledné nečistoty, zbavit se akné či vás trápí jiné problémy a už toho máte dost, začněte se o pleť efektně starat. I když si domů nakoupíte tu nejdražší kosmetiku, zmůžete jen málo. Využijte péči profesionálů, bude dosaženo mnohem lepších výsledků.

Chtějte nejlepší

Kosmetických salonů a studií najdete stovky, ne všechny ale nabízí odbornou a kvalitní péči. Vy nemusíte nikde složitě hledat, pokud bydlíte v Praze či jejím blízkém okolí, zajděte si do Studia Lavande. Jeho služby jsou na špičkové úrovni a zamlouvat se vám bude i co se týče cen. Ty se snaží držet nízko, aby si špičkovou kosmetickou péči mohl dopřát každý.

Řešení najdou vždy!

Kosmetické studio v Praze si zakládá na individuálním přístupu. Z běžných procedur nabízí kosmetické ošetření pleti, dekoltu a krku, standardní péči o pleť a čistění pleti. Chcete více? Máte rádi, když vás někdo hýčká? Dopřejte si luxusní ošetření pleti, které zahrnuje peeling. Vaše pokožka bude čistá a vyživená a bude hned vypadat o pár let mladší. Ze speciálních procedur provádí například mikromasáž očního okolí. Ošetření zvolte, pokud máte problémy s vráskami v okolí očí či pokud vás trápí kruhy pod očima. Díky speciální masáži očního okolí dochází k prokrvení pokožky i k jejímu vyživení. Výsledkem je eliminace vrásek, zmírnění kruhů a docílení celkově lepšího vzhledu. Kosmetické studio v Praze nabízí i galvanizaci pleti, jedná se o proceduru s vysokým liftingovým efektem. Provádí se za pomoci galvanické žehličky, je bezbolestné a výsledkem je viditelně pružnější pokožka. Druhou speciální procedurou je ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, to se uplatňuje i při odstranění akné.

Akné

Na objednávku!

Abyste si ošetření mohli užít, musíte se objednat, volejte na telefon +420 776 690 111 nebo na +420 724 960 181. Studio Lavande najdete na adrese Kouřimská 14, 130 00 Praha 3.