Představíme si jednotlivé zdravotní problémy a nemoci.

Nepříjemné chlamidie

Chlamidie se řadí mezi pohlavní choroby a má je stále více lidí. Je to stále více rozšířený zdravotní problém. V článku chlamidie a jejich projevy je popsáno jaké jsou hlavní projevy a příznaky toho, že by jste mohly mít chlamidie ve svém těle. V případě podezření na toto onemocnění, je dobré co nejdříve navštívit svého osobního lékaře.

Cukrovka

Cukrovka se řadí mezi civilizační choroby. Vzrůstá počet lidí s cukrovkou v západním světě. V méně rozvinutých částech světa nemají s cukrovkou takové problémy. Je to hlavně velmi špatnou stravou a také tím, že se stále méně pohybujeme. Výsledkem je pak cukrovka, ale mnohdy celý metabolický syndrom. V článku cukrovka projevy se můžete podívat jaké jsou hlavní příznaky a projevy cukrovky.

Astmatické problémy

I astma má vzrůstajicí tendenci, je to hlavně kvůli tomu, že je stále více znečištěné životní prostředí. Astma je téměř ve všech případech spojené s nějakou alergií. Často to je alergie na pyl nebo alergie na roztoče. Roztoči jsou zejména v našich peřinách. Asmat postihuje hlavně prudůšky. V článku astma příznaky najdete hlavní příznaky a projevy astmatu.