Nejste spokojeni se stavem svých zubů? Nebo jste o nějaké přišli? Nechte si vyrobit implantát. Na pohled bude k nerozeznání od zubu skutečného.

Je spousta oborů, ve kterých je tzv. hollywoodský úsměv nezbytností, a zdaleka nemáme na mysli jen svět showbyznysu. Krásný úsměv, který navíc odhalí po všech stránkách bezvadný chrup, je přitažlivý a sexy na každém bez rozdílu pohlaví i věku. A současná stomatologie, respektive implantologie je už na takové úrovni, že je schopna jej „obstarat“ téměř každému.

Implantát, nebo můstek?

Přišli jste o jeden zub a potřebujete jej nahradit? Pak pro vás zubní implantát bude ideálním řešení, protože na rozdíl od klasického můstku nebudete muset obětovat okolní zdravé zuby. Současné dentální implantáty, jež se vyrábějí z moderních biokompatibilních materiálů, ale mohou nahradit i dva chybějící zuby vedle sebe – můstek je v tom případě nesen dvěma implantáty vedle sebe. A čelist s větším množstvím chybějících zubů je možno ošetřit větším množstvím implantátů. Zákrok samozřejmě probíhá při lokálním umrtvení, takže nic necítíte. Více informací hledejte pod odkazy implantologie Ostrava a implantace Ostrava.

Změňte vzhled svého chrupu

Pokud z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni se vzhledem svého chrupu, nezdráhejte se jej změnit. Samozřejmě k lepšímu. Objednejte se ke svému stomatologovi a svůj problém s ním zkonzultujte. Zajisté vám nabídne vhodné řešení. A pokud se službami svého zubaře nejste spokojeni, poohlédněte se po jiném. Stačí do vyhledávače zadat pojem zubař Ostrava či implantolog Ostrava a začít vybírat.

U zubaře

Obraťte se na skutečného odborníka

Skutečné mistry v oboru najdete na stránce zubni.implantaty.net. V Ostravě vám nový úsměv na tváři „vykouzlí“ sympatický MDDr. Ondřej Vichner. Přívlastek sympatický zdůrazňujeme, protože osobnost implantologa, který doslova nahlíží do vašich útrob, což každého na zubařském křesle dělá zranitelným, je nesmírně důležitá. Tomuto lékaři už od pohledu můžete věřit. Ještě více za ním ale stojí zkušenosti a odborné znalosti. Tak neváhejte. Krásný úsměv totiž stojí za to!